بزرگان، متنفذین اقوامی و عالمان دینی ولسوالی شیندند خواهان رسیده گی اداره محلی هرات به مشکلات امنیتی و اجتماعی این ولسوالی شدند


بزرگان، متنفذین اقوامی و عالمان دینی ولسوالی شیندند خواهان رسیده گی اداره محلی هرات به مشکلات امنیتی و اجتماعی این ولسوالی شدند .

شماری از بزرگان اقوام، متنفذین و عالمان دینی ولسوالی شندند قبل از ظهر امروز با داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات با حضور داشت حکمت الله حکمت ولسوال این ولسوالی و بزرگ قومی حاجی تور محمد ظریفی دیدار نموده بیان داشتند که مخالفین دولت خانه ها و مردم بیگناه را در درگیری های نظامی سپر قرار میدهند و باعث تلفات به افراد ملکی میشوند.

آنان با بیان اینکه در درگیری اخیر نیروهای امنیتی با طالبان در ولسوالی شیندند تلفات جانی و مالی به افراد ملکی وارد گردیده، خواهان توجه اداره محلی در این زمینه شدند.

معاون مقام ولایت با تاکید بر اینکه حفظ جان و کاهش تلفات افراد ملکی در عملیات های نظامی از اولیت های نیروهای امنیتی و دفاع کشور بوده و است، از رسیده گی به خواسته ها و مشکلات مردم ولسوالی شیندند اطمینان داد.

معاون مقام ولایت در ادامه، جهت رسیده گی به مشکل مردم با بخش های مربوطه به تماس شده و هدایات لازم داد.

آقای حیدری با بیان اینکه تعهد ما این است تا روابط حکومت با مردم بیشتر گردد، همکاری و حمایت مردم از دولت و نیروهای امنیتی را ضامن و زمینه ساز تامین امنیت، تطبیق پروژه های انکشافی و عام المنفعه در سطح ولسوالی ها دانست.

#معاونیت-مقام-ولایت-هرات
#اداره-مستقل-ارگانهای-محلی

خبرهادیدار های مردمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *