تاکید معاون مقام ولایت هرات بر تسریع روند طی مراحل و توزیع تذکره های الکترونیک در این ولایت


تاکید معاون مقام ولایت هرات بر تسریع روند طی مراحل و توزیع تذکره های الکترونیک در این ولایت.

بررسی اجراآت اداری و کارکرد ریاست احصاییه و معلومات و مرکز توزیع تذکره های الکترونیک ولایت هرات از سوی معاون مقام ولایت.

داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات همراه با رئیس کار واموراجتماعی، روسای منابع بشری و مالی و اداری مقام ولایت، کارشناس نظارت و ارزیابی و آمر استخدام مقام ولایت، اجراآت اداری و کارکرد ریاست احصاییه و معلومات ولایت هرات را بدون اطلاع قبلی مورد بررسی قراردادند.

در جریان این دیدار غیرمترقبه؛ کارکرد، تعداد کارمندان، چگونه گی کار آنان، پروسه طی مراحل و اخذ تذکره های الکترونیکی، حاضری و نحوی مدیریت ریاست احصاییه و معلومات و مرکز توزیع تذکره الکترونیکی تالار غازی امان الله نظارت صورت گرفت.

معاون مقام ولایت، روند توزیع تذکره های الکترونیکی را یک پروسه ملی دانسته و بر تسریع روند توزیع این تذکره ها از سوی ادارات ذیربط تاکید نمود.

معاون مقام ولایت ضمن صحبت با تعدادی از مراجعین و با تاکید بر تسریعی پروسه طی مراحل اسناد و اخذ تذکره های الکترونیکی و روند خدمات رسانی برای مراجعین، به منظور ارائه خدمات بهتر به مردم و حل مشکلات ریاست احصاییه و معلومات و مرکز توزیع تذکره های الکترونیک هدایات مشخص داد.

آقای حیدری بر آوردن اصلاحات و تغییرات در این اداره تاکید نموده گفت: نظارت از ادارات نظارت حمایتی و به صورت دوام‌دار می‌باشد و باید ادارات تلاش نمایند تا ارزیابی دیگر تغییرات و اصلاحات محسوس را در بخش های مربوط شان بیاورند.

در جریان این نظارت رئیس و کارمندان ریاست احصاییه و معلومات و مرکز توزیع تذکره های الکترونیک برخی از مشکلات و چالش های شان را مطرح نموده و خواهان رسیده گی اداره محلی به آنها شدند.
#معاونیت‌مقام‌ولایت‌هرات
#مقام‌ولایت‌هرات
#اداره‌مستقل‌ارگانهای‌محلی

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *