داکتر نور احمد حیدری رسما به صفت معاون مالی و اداری مقام ولایت هرات آغاز به کار کرد


داکتر نوراحمد حیدری که براساس حکم مقام عالی ریاست جمهوری در بست رتبه اول به عنوان معاون مالی و اداری مقام ولایت هرات به عوض داکتر غلام داود هاشمی مقرر شده است امروز رسما توسط سید عبدالوحید قتالی والی هرات طی محفلی با اشتراک اراکین ملی و نظامی، نماینده گان مردم در شورای ملی و شورای ولایتی، بزرگان، متنفذین قومی و جمع کثیری از اقشار مختلف مردم ولایت هرات معرفی و به کار آغاز کرد.

والی هرات در این مراسم ضمن قدردانی از کارکردهای معاون اسبق مالی و اداری مقام ولایت، تقرر داکتر نوراحمد حیدری را تبریک گفته افزود: آقای حیدری شخصیت یست که قبل از اینکه ما مهر تایید بگذاریم، مردم هرات با رای خود در شورای ولایت اهلیت و شایسته گی ایشان را تایید کردند.

کامران علیزای رئیس شورای ولایتی هرات نیز در این مراسم ضمن تبریکی تقرر معاون جدید مالی و اداری مقام ولایت هرات، گفت: از آنجایکه داکتر حیدری پیش از این در شورای ولایتی با اقشار مختلف مردم سر و کار داشت بناً از تمام مشکلات و درد های مردم آگاه ست و امید است تا به مشکلات مردم رسیدگی صورت گیرد.
شاهپور پوپل نماینده مردم در پارلمان نیز به نماینده‌گی از مردم این ولایت از تقرر آقای حیدری استقبال و حمایت نمود.

داکتر غلام داود هاشمی معاون اسبق مقام ولایت هرات نیز موفقیت کاری خود را طی مدت خدمت مدیون همکاری کارمندان و مسئولان دانسته و از بین بردن فاصله بین حکومت و مردم و عرضه خدمات در نقاط دوردست و ولسوالی‌های هرات را تمرکز و تعهد کاری‌اش در طول دوران خدمت یادآوری نمود.

داکتر نور احمد حیدری معاون جدید مالی و اداری والی هرات، با قدردانی از حسن اعتماد مقام ریاست جمهوری کشور، حفظ ارزش‌های ملی و تطبیق قانون را از اولویت‌های کاری خویش اعلام نمود.
معاون جدید مالی و اداری ولایت گفت: “تلاش خواهم کرد تا با همکاری مردم، همکاران و مسئولین بخاطر بهبود امور، تأمین بهتر رابطه دولت با ملت، رفع خلاء‌ها و چالش‌ها و تقویت حکومتداری خوب گام‌های اساسی و هدف‌مند برداشته شود.”

وی با اشاره به این‌که قبل از این به عنوان نماینده مردم در شورای ولایتی ایفای وظیفه نموده افزود:”به عنوان نماینده مردم، به خوبی از مشکلات، خلاء‌ها و چالش‌ها آگاه بوده و در راستای بهبود و رفع آنها با استفاده از فرصت و مقام جدید به نفع مردم تلاش خواهم نمود.”

قابل یادآوریست که داکتر غلام داود هاشمی معاون اسبق مالی و اداری مقام ولایت هرات یک سال و شش ماه در این سمت وظیفه اجرا کرد.
#مقام ولایت هرات
#اداره مستقل ارگانهای محلی

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *