معاون مقام ولایت با متقاعدین نظامی دیدار نمود


والی هرات در دیدار با متقاعدین نظامی، با ارج گذاری به خدمات صادقانه شان، خواهان جدیت بیشتر و موثر ادارات دولتی در امر طی مراحل و اجرای حقوق و امتیازات شان شدند.

شماری از اعضای اتحادیه متقاعدین نظامی که امروز با والی هرات با حضور داکتر نوراحمد حیدری معاون مالی و اداری مقام ولایت و برخی مقامات دیدار نموده اند، از تاخیر در طی مراحل اسناد اداری و اجرای حقوق و امتیازات شان گلایه نمودند و خواهان رسیده گی و حل این مشکلات شدند.

آقای قتالی خدمات متقاعدین را ارج نهاد و با تاکید بر استفاده بیشتر از مشوره های متقاعدین نظامی در امر بهبود و اصلاح امور امنیتی، هدایت داد تا مشکلات و خواست های متقاعدین از طریق یک کمیته کاری که درترکیب آن نماینده مقام ولایت نیز حضور داشته باشد، بگونه جدی پیگیری ودرجهت حل مشکلات اقدام شود.
داکتر نوراحمد حیدری معاون مالی و اداری مقام ولایت نیز با بیان اینکه اداره محلی هرات متعهد به پاسخ گو به همه شهروندان هرات میباشد، گفت: مشکلات که حل آن در حیطه صلاحیت های ادار محلی هرات باشد تلاش میگردد تا درزودترین فرصت حل گردد و همچنان مشکلاتی که متقاعدین در سطح مرکز دارند، هماهنگی ها لازم صورت خواهد گرفت تا روند طی مراحل و پرداخت امتیازات شان تسریع بخشیده شود.

#مقام ولایت هرات
#اداره ارگان های محلی

خبرهادیدار های مردمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *