همایش آگاهی دهی سیستم امتحانات الکترونیک و پاسخ به سوالات شهروندان از سوی ریاست اصلاحات اداری هرات برگزار گردید


همایش آگاهی دهی سیستم امتحانات الکترونیک و پاسخ به سوالات شهروندان از سوی ریاست اصلاحات اداری هرات برگزار گردید.

در این همایش پیرامون نوعیت سیستم الکترونیک، مراحل رمز گذاری شده سیستم، چگونه گی طراحی سئوالات و مراحل اخذ امتحان و نمره دهی از سوی رؤسای بخش های تخنیکی از جمله IT و تعیینات کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی معلومات ارائه و به سئوالات شهروندان پاسخ داده شد.

این همایش با حضور داشت معاون مقام ولایت هرات،ضیاء احمد عبدالرحیمزی رئیس دارالانشای کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی، رئیس ارتباط ولایات ، رؤسای IT و تعیینات این کمیسیون، معاون و اعضای شورای ولایتی، رئیس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی هرات و جمعی از جوانان در تالار غازی امان الله خان برگزار گردید.

داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات با استقبال از برگزاری این همایش، منابع بشری کارآمد، موثر و متعهد در راستای خدمت رسانی به مردم را از جمله ضروریات و اساسات همه ادارات عنوان نمود.
معاون مقام ولایت علاوه نمود که کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی توانسته در سال های اخیر در قسمت استخدام جوانان، افراد شایسته و کدر های علمی از طریق رقابت آزاد و سیستم استخدام الکترونیک دست آوردهای خوبی داشته و اعتماد مردم در پروسه های استخدامی بست های دولتی جذب نماید.

حاجی توریالی طاهری معاون شورای ولایتی در این همایش با تاکید بر هماهنگی های بیشتر ادارات و کمیسیون اصلاحات اداری در قسمت اعلان بست های دولتی، برخی از مشکلات مردم در قسمت استخدام افراد در بست دولتی را بیان نموده خواهان رسیده گی کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی به این مشکلات شد.

در حال حاضر کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی در شش ولایت مراکز امتحان الکترونیک را ایجاد نموده و براساس معلومات این کمیسیون قرار است در سال جاری در 9 ولایت دیگر این مراکز فعال گردد.

#معاونیت-مقام-ولایت-هرات
#مقام-ولایت-هرات
#اداره-مستقل-ارگانهای-محلی

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *