ولسوال جدید ولسوالی انجیل ولایت هرات به همکارانش معرفی شد


ولسوال جدید ولسوالی انجیل ولایت هرات به همکارانش معرفی شد.

الحاج حفیظ الله ناب که به اساس حکم مقام عالی ریاست جمهوری به عنوان ولسوال انجیل تعین گردیده است امروز با حضور داشت معاون مقام ولایت هرات، اعضای شواری ولایتی، اعضای شورای انکشافی، جمعی از اربابان، بزرگان و متنفذین قومی و کارمندان و پرسونل اداره ولسوالی انجیل به همکارانش معرفی گردید.

داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت ضمن تبریکی تقرر ولسوال جدید ولسوالی انجیل، از کارکرده های وحیدالله آزادانی ولسوالی قبلی این ولسوالی به نیکوی یاد نمود.

معاون مقام ولایت مهم ترین وظیفه و مسئولیت ولسوال را مردم داری و تلاش درجهت استحکام بیشتر روابط مردم با دولت دانسته، بر تلاش های بیشتر ولسوال جدید ولسوالی انجیل در راستای تامین امنیت و رسیده گی به مشکلات و کسب رضایت مردم تاکید نمود.

از سوی نماینده گان مردم در شورای ولایتی هرات در این محفل؛ تامین امنیت، تطبیق پروژه های انکشافی و عام المنفعه را بدون همکاری مردم نا ممکن دانسته بر همکاری های مردم با حکومت به ویژه با ادارات ولسوالی ها تاکید نمودند.

در ادامه ولسوال جدید ولسوالی انجیل با قدردانی از حسن اعتماد مقامات صالحه اطمینان داد تا با تمام توان در امرخدمات رسانی به مردم و مبارزه با فساد در همکاری با مردم کوشش خواهد نمود.

#معاونیت-مقام-ولایت-هرات
#مقام-ولایت-هرات
#اداره-مستقل-ارگانهای-محل

پیام های تبریکیخبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *