گزارش‌دهی دست‌آوردهای سال مالی 1398 اداره شاروالی به مردم


گزارش‌دهی دست‌آوردهای سال مالی 1398 اداره شاروالی به مردم

ریاست شاروالی هرات طی محفلی، دست‌آوردهای سال مالی ۱۳۹٨ این اداره را با حضور داشت داکتر نوراحمد حیدری معاون مالی و اداری مقام ولایت، وکلای گذر، اعضای شورای شهر،مردم و خبرنگاران ارائه کرد.
در این محفل، ضمن ارائه گزارش از دست‌آوردهای سال گذشته این اداره، پلان‌ها و برنامه‌های انکشافی سال مالی جاری آن نیز برای مردم ارائه گردید.
داکتر نوراحمد حیدری معاون مالی و اداری مقام ولایت با استقبال از برگزاری این برنامه، پاسخگو بودن ادارات دولتی برای مردم را یک اصل قانونی دانسته وتاکید نمود که این کار بر بهبود حکومت داری خوب و جلب اعتماد مردم کمک مینماید.

معاون مقام ولایت در ادامه رسالت و مسوولیت شاروالی را مدیریت شهری و ارائه خدمات بهتر برای مردم عنوان نموده و بر برنامه ریزی دقیق این اداره مطابق به نفوس و جغرافیای شهر هرات تاکید نمود.

از سوی هم غلام حضرت مشفق شاروالی هرات با بیان اینکه سال گذشته بیشتر پروژه‌ها روی کانکریت کانال‌های آب‌رو متمرکز شده بود اما برای سال جاری این پروژه‌ها روی اسفالت سرک‌ها در نقاط و نواحی مختلف شهری در نظر گرفته شده است میگوید: آنان تاکنون سه پلان اساسی برای انکشاف شهر هرات در آینده در نظر گرفته اند، پلان اقتصادی ۵ ساله، پلان استراتیژیک ۵ ساله و پلان ۵۰ ساله شامل این پلان‌ها اند

به گفته مسئولان اداره شاروالی هرات، آنان تمامی پروژه‌های مورد نظر سال گذشته شان را تطبیق و اجرا کرده اند، این اداره برای سال مالی ۱۳۹٨، ۹۲ پروژه را طراحی کرده بودند که تطبیق و عملی شده است.

به گفته مسئولان این اداره، بودجه موردنظر برای سال مالی ۱۳۹۹ اداره شاروالی هرات بیش از یک ملیارد افغانی بوده که از این میان عواید ثابت آن بیش از ۵۰۰ ملیون افغانی گفته شده است، عواید غیر ثابت آن هم نزدیک به ۱۵۰ ملیون افغانی یاد شده است.

#مقام ولایت هرات
#اداره مستقل ارگانهای محلی

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *