دیدار معاون مقام ولایت هرات با معین اداره ملی حفاظت محیط زیست


دیدار معاون مقام ولایت هرات با معین اداره ملی حفاظت محیط زیست.

داکتر احمد حسیب پایاب معین پالیسی، پلان و نظارت اداره ملی حفاظت از محیط زیست که به ولایت هرات سفر نموده در دیدار با داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات هدف از سفر اش را جمع آوری نظریات روسای ادارات دولتی در زمینه ایجاد پالیسی محیط زیست و برگزاری برنامه های آموزشی حفظ محیط زیستی عنوان نمود.

معین اداره ملی حفاظت از محیط زیست با بیان اینکه فرهنگ حفاظت از محیط زیست درمیان مردم و ادارات دولتی کمتر نهادینه شده است از تلاش های این اداره جهت نهادینه سازی این فرهنگ و راه اندازی برنامه های آگاهی دهی در راستای حفاظت از محیط زیست اطمینان داد.

داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات در این نشست ضمن خوش آمد گوی، بیان داشت: اداره ملی حفاظت محیط زیست یکی از کلیدی ترین ادارات میباشد زیرا اجراآت آن علاوه بر نسل فعلی بر نسل های بعدی نیز تاثیر گذار است.

معاون مقام ولایت افزود: ولایت هرات با داشتن پارک های صنعتی و نفوس زیاد، نیاز به برنامه ها و تلاش های بیشتر در راستای حفظ محیط زیست و داشتن فضای سبز دارد.

این در حالیست که قرار است به منظور ایجاد پالیسی محیط زیست و نهادینه شدن فرهنگ حفاظت از محیط زیست برنامه های مختلفی از سوی اداره ملی حفاظت از محیط زیست در ولایت هرات برگزار گردد.

#معاونیت-مقام-ولایت-هرات
#مقام-ولایت-هرات
#اداره-مستقل-ارگانهای-محلی

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *