معاون مالی و اداری مقام ولایت هرات با قوماندان لوای پنج سرحدی، رئیس کمیسیون حل منازعات ولایت هرات، بزرگان، متنفذین قومی و ارباب صاحبان قریه جات مختلف ولسوالی های غوریان و کهسان دیدار نمود


معاون مالی و اداری مقام ولایت هرات با قوماندان لوای پنج سرحدی، رئیس کمیسیون حل منازعات ولایت هرات، بزرگان، متنفذین قومی و ارباب صاحبان قریه جات مختلف ولسوالی های غوریان و کهسان دیدار نمود.


داکترنوراحمد حیدری معاون مالی و اداری مقام ولایت در نشست های جدا گانه با قوماندان لواح پنج سرحدی و رئیس کمیسیون حل منازعات، از زحمات نیروهای امنیتی و دفاعی کشور در راستای تامین امنیت و حفظ نوامیس ملی قدردانی نموده و بر تلاش بیشتر این نیروها در امر تامین امینت شاهراها هرات تاکید نمود.


معاون مقام ولایت در دیدار های جدا گانه با بزرگان، متنفذین قومی و ارباب صاحبان قریه جات مختلف ولسوالی های غوریان و کهسان با بیان اینکه حکومت نمیتواند بدون همکاری مردم به همه امور رسیده گی نماید از بزرگان و متنفذین قومی خواست تا با اداره محلی و نیروهای امنیتی همکار باشند.


این بزرگان ضمن تبریکی تقرر آقای حیدری به عنوان معاون مالی و اداری مقام ولایت، از اداره محلی هرات اعلان حمایت و همکاری نمودند.

#مقام ولایت هرات
#اداره مستقل ارگانهای محلی

دیدار های مردمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *