معاون مالی و اداری مقام ولایت هرات نقش عالمان دینی را در امر اتحاد و همبستگی مردم و رسیدن به صلح در کشور مهم و ارزنده خواند


معاون مالی و اداری مقام ولایت هرات نقش عالمان دینی را در امر اتحاد و همبستگی مردم و رسیدن به صلح در کشور مهم و ارزنده خواند.
داکتر نوراحمد حیدری معاون مالی و اداری مقام ولایت هرات در دیدار با رئیس و اعضای شورای اخوت اسلامی این ولایت، اخوت، برادری و همدیگری پذیری را در شرایط کنونی یک ضرورت مبرم دانسته گفت: دشمنان دین و مردم افغانستان در تلاش اند که اخوت اسلامی را از میان بردارند و در میان شیعه و سنی اختلاف و نفاق ایجاد کنند.
معاون مقام ولایت در ادامه بیان داشت: مردم هرات الگوی از همدیگر پذیری هستند و هموار در کنار هم در فضای دور از تبعیض زنده گی نمودند و مانع رسیدن دشمنان این سرزمین به اهداف شان شدند.


در این دیدار سید احمد آخندزاده رئیس دفتر شورای اخوت اسلامی ولایت هرات تقرر معاون مقام ولایت را تبریک گفته و با اشاره به آیه شریفه انما المومنون اخوه گفت: در برهه حساس کنونی در کشور عزیز ما افغانستان اخوت و برادری را یک امر مهم و ضروری میباشد.
حاج آقای رضازاده معاون شورای اخوت اسلامی ولایت هرات نیز ضمن تبریکی تقرر آقای حیدری به عنوان معاون مالی و اداری مقام ولایت هرات، گزارش کوتاهی از فعالیت های اخیر شورای اخوت اسلامی در ولایت هرات ارائه نمود.
#مقام ولایت هرات
#اداره مستقل ارگانهای محلی

خبرهادیدار های مردمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *