در پی افزایش آمارمبتلایان موج سوم ویروس کرونا در ولایت هرات؛ جلسه کمیته ولایتی مبارزه با کرونا به ریاست معاون مقام ولایت دایر گردید


در پی افزایش آمارمبتلایان موج سوم ویروس کرونا در ولایت هرات؛ جلسه کمیته ولایتی مبارزه با کرونا به ریاست معاون مقام ولایت دایر گردید.

در این جلسه، ابتدا نماینده گان ریاست صحت عامه، دفتر AADA و هرات آمبولانس گزارشات خود را پیرامون وضعیت فعلی ویروس کرونا در ولایت هرات و برخی از چالش های صحت عامه این ولایت، وضعیت شفاخانه کوید19 شهید بسیم(شیدایی)، بخش تریاژ شفاخانه حوزوی و هرات آمبولانس ارائه نمودند.

داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات در این جلسه با بیان اینکه ما در موج سوم هستیم و نگرانی از بلند رفتن آمار مبتلایان به ویروس کرونا وجود دارد، بر آمادگی های بیشتر ریاست صحت عامه و ادارات همکار در راستا مبارزه با ویروس کرونا و تسریع روند تست گیری مریضان و آمدن جواب تست ها آنان تاکید نمود.

معاون مقام ولایت هرات در ادامه از زحمات و تلاش داکتران، پرسونل صحی، هرات آمبولانس و ادارات ذیربط در راستای مبارزه با کرونا و رسیده گی مریضان تشکری نمود و از دفتر اهدا خواهان تسریع پروسه ساخت آکسیجن پلنت در شفاخانه شهید بسیم شد.

در این جلسه اشتراک کنند‌گان هر کدام پیرامون موضوع دیدگاه و نظریات خود را شریک نمودند.

این در حالیست که براساس آمارهای ارائه شده از سوی مسئولان صحی در حال حاضر نزدیک به 80 مریض مبتلا به کرونا در شفاخانه کوید 19شهید بسیم (شیدایی) بستر میباشند که از این میان وضعیت 24 تن وخیم میباشد.

#معاونیت-مقام-ولایت-هرات
#مقام-ولایت-هرات
#اداره-مستقل-ارگانهای-محلی

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *