افتتاح مرکز ثبت، راجستر و طی مراحل اسناد متقاعدین در ولایت هرات


افتتاح مرکز ثبت، راجستر و طی مراحل اسناد متقاعدین در ولایت هرات.

این مرکز امروز با حضور داشت معاون مقام ولایت هرات، رئیس عمومی خزینه تقاعد وزارت مالیه، مستوفی هرات، معاون شورای ولایتی، روسای شهرسازی و اراضی و توزیع تذکره های الکترونیک و جمعی از متقاعدین افتتاح گردید.

رئیس عمومی خزینه تقاعد با تاکید بر اینکه افتتاح این مرکز علاوه بر جلوگیری از سرگردانی متقاعدین به مرکز کشور، به متقاعدین ولایت هرات و ولایات همجوار سهولت های زیادی را ایجاد مینماید، گفت: ” سیستم جدید تقاعد که با تذکره های الکترونیک نیز وصل میباشد، تمام معلومات مربوط به متقاعدین در آن ثبت گردیده و بعد از بایومتریک، متقاعدین میتوانند بدون سرگردانی به مرکز کشور اسناد شان را درهرات طی مراحل نموده و کارت را دریافت نمایند.

داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات با ابراز قدردانی از کارکردهای ریاست عمومی خزینه تقاعد و اداره مستوفیت هرات به پاس ایجاد برخی سهولت‌ها برای متقاعدین، گفت: “متقاعدین صاحبان علم، تجربه و معرفت این کشور هستند و شخصیت های هستند که با افتخار و صداقت مسئولیت خود را در قبال مردم و حکومت در زمان ماموریت های شان به انجام رسانیدند.

معاون مقام ولایت هرات با استقبال از ایجاد این مرکز و ارائه خدمات غیر مرکزی به متقاعدین، بر حمایت اداره محلی هرات از این قشر و استفاده از تجربیات شان در راستای پیشبرد امورات تاکید نمود.

حاجی توریالی طاهری معاون شورای ولایتی هرات در این محفل از اقدام وزارت مالیه و اداره مستوفیت هرات مبنی بر طی مراحل اسناد متقاعدین در ولایات شان اعلان حمایت نموده و آنرا یک دست آورد نیک در جهت حل مشکلات متقاعدین دانست.

بر اساس معلومات ریاست عمومی خزینه تقاعد وزارت مالیه، ایجاد این مرکز میتواند، در قسمت جلوگیری از سرگردانی متقاعدین جهت طی مراحل اسناد و اخذ کارت های شان، ثبت و راجستر تمام معلومات متقاعدین، پرداخت به موقع حق تقاعد آنان، جلوگیری از متقاعدین خیالی وطی مراحل تمامی اسناد آن عده از کارمندانی که صلاحیت منظوری تقاعد شان به ولایات داده شده بدون مراجع به مرکز کشور موثر واقع شود.

#معاونیت-مقام-ولایت-هرات
#مقام-ولایت-هرات
#اداره-مستقل-ارگانهای-محلی

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *