شفاخانه پنجاه بستر کوید ۱۹ ساحوی پولیس در ولایت هرات افتتاح شد


شفاخانه پنجاه بستر کوید ۱۹ ساحوی پولیس در ولایت هرات افتتاح شد.

این شفاخانه که به همکاری مالی کشور های تمویل کننده صندوق وجهی حمایت از حاکمیت قانون در افغانستان و با حمایت تخنیکی برنامه توسعه یی ملل متحد توسط وزارت امور داخله ج.ا.ا اعمار شده است، امروز با حضور داشت؛ معین تامینات وزارت امور داخله کشور، معاون مقام ولایت هرات، قوماندان امنیه هرات، آمر امنیت قوماندانی امنیه، نماینده گان مردم در شورای ولایتی، مسئول دفتر یو ان دی پی و جمعی از مسئولین دیگر نظامی ولایت هرات افتتاح گردید.

معین تامینات وزارت امور داخله کشور در مراسم افتتاح این شفاخانه با بیان اینکه این شفاخانه در کوتاه مدت به منظور تداوی نیروهای نظامی مبتلا به ویروس کرونا و در دراز مدت به منظور تداوی سایر مریضی های این نیروها مورد استفاده قرار میگیرد، از فراهم نمودن امکانات و تجهیزات بیشتر به نیروهای امنیتی در هرات سخن زد.

داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات، افتتاح شفاخانه پنجاه بستر کوید 19 پولیس همزمان با افزایش آمار مبتلایان موج سوم ویروس کرونا یک گام مثبت در جهت تداوی و رسیده گی به نیروهای امنیتی مبتلا به ویروس کرونا عنوان نمود.

قوماندان امنیه هرات در این مراسم با استقبال از افتتاح این شفاخانه به منظور تجهیز و اکمالات نیروهای امنیتی هرات برخی از پیشنهادات و مشکلات این اداره را با معین تامینات وزارت امور داخله کشور درمیان گذاشته و خواهان توجه این وزارت در راستای حل این چالش ها شد.

حاجی غلام حبیب هاشمی عضو شورای ولایتی هرات با اعلان حمایت شورای ولایتی از نیروهای امنیتی، بر فراهم نمودن امکانات و تجهیزات بیشتر به نیروهای امنیتی و دفاعی هرات تاکید نمود.

شفاخانه پنجاه بستر کوید 19 پولیس دارای وسایل و تجهیزات مورد نیاز بوده و قرار است بعد از ریشه کن شدن ویروس کرونا، خدمات صحی از جمله تشخیص و درمان بیماری های داخله، عملیات های جراحی و سایر خدمات به پرسونل پولیس از طریق این شفاخانه ارائه گردد.

#معاونیت-مقام-ولایت-هرات
#مقام-ولایت-هرات
#اداره-مستقل-ارگانهای-محل

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *