رئیس جدید څارنوالی‌استیناف ولایت هرات امروز آغاز به کار کرد


رئیس جدید څارنوالی‌استیناف ولایت هرات امروز آغاز به کار کرد.

بر اساس حکم مقام عالی ریاست جمهوری، نورالله محسنی ماستر حقوق به عنوان رئیس څارنوالی استیناف ولایت هرات، امروز طی برنامه‌ی با حضور داشت معاون مقام ولایت هرات، رئیس عمومی انکشاف منابع بشری لوی‌څارنوالی ج.ا.ا، قوماندان امنیه هرات، مسؤولان نهادهای کشفی و امنیتی، اعضای شورای ولایتی و څارنوالان این ولایت، به همکارانش معرفی و به کار آغاز کرد.

داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات با اعلان حمایت و همکاری اداره محلی با دستگاه عدلی و قضایی در راستای تطبیق قانون، تأمین عدالت و مبارزه مجرمان، از اجراآت څارنوالی در این ولایت به نیکی یاد نمود.

معاون مقام ولایت در ادامه، بر همآهنگی و همکاری هرچه بیشتر دستگاه عدلی و قضایی با مقام ولایت و دیگر نهادهای دولتی در این ولایت تأکید نمود.

محمد نواب احمدزی رئیس عمومی انکشاف منابع بشری لوی‌څارنوالی ج.ا.ا، از همکاری و حمایت رهبری ولایت هرات از دستگاه عدلی و قضایی قدردانی نموده گفت: “لوی‌څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان برای دفاع از حقوق و آزادی‌های شهروندان با حفظ کرامت انسانی، تطبیق یکسان و حاکمیت قانون و تأمین عدالت متعهد است. ”

در همین حال نورالله محسنی رئیس جدید څارنوالی استیناف ولایت هرات از اعتماد رهبری لوی‌څارنوالی و رئیس جمهوری کشور ابراز قدردانی نموده، تاکید نمود که در زمینه تطبیق یکسان قانون و تأمین عدالت تلاش خواهد کرد.

#معاونیت-مقام-ولایت-هرات
#مقام-ولایت-هرات
#اداره-مستقل-ارگانهای-محل

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *