تاکید معاون مقام ولایت هرات بر بهبود ارائه خدمات در اداره احصائیه خاصتا بخش های توزیع تذکره های الکترونیکی و همچنان رعایت موارد وقایوی پیشگیری از کرونا در مراکز توزیع این تذکره ها


تاکید معاون مقام ولایت هرات بر بهبود ارائه خدمات در اداره احصائیه خاصتا بخش های توزیع تذکره های الکترونیکی و همچنان رعایت موارد وقایوی پیشگیری از کرونا در مراکز توزیع این تذکره ها.

داکترنوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات در دیدار با محمد قاسم صالحی رئیس اداره احصاییه و معلومات ولایت هرات روند توزیع تذکره های الکترونیکی را یک پروسه ملی خوانده و بر افزایش تعداد مراکز توزیع تذکره ها و ارائه خدمات توام با عدالت و جلوگیری از اتلاف وقت و حق مردم تاکید نمود.

معاون مقام ولایت در ادامه با توجه به تعداد مراجعین مراکز تذکره های الکترونیکی، ایجاد مکانیزم و برنامه‌ی مشخص جهت پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و مبارزه با آن را در مراکز توصیه نمود.

رئیس اداره احصاییه و معلومات هرات در این نشست با ارائه فعالیت ها و کارکردهای اخیر این ریاست، از تلاش های این اداره در امر تسریع روند توزیع تذکره های الکترونیکی و ایجاد سهولت های بیشتر به مراجعین اطمینان داد.

ریاست احصاییه و معلومات از حیث توزیع تذکره الکترونیکی، اجرای سروی های اجتماعی، دیموگرافیکی، زراعتی و همچنان سرشماری نفوس از جمله ادارات مسلکی و تخصصی میباشد که در راستای ایجاد سیستم احصائیوی جامع برای فراهم سازی زیرساخت های دولت الکترونیک نقش مهمی را ایفا می‌نماید.

#معاونیت-مقام-ولایت-هرات
#مقام-ولایت-هرات
#اداره-مستقل-ارگانهای-محلی

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *