سرپرست وزارت صحت عامه کشور شب گذشته به منظور بررسی روند ارائه خدمات صحی وارد ولایت هرات شد


سرپرست وزارت صحت عامه کشور شب گذشته به منظور بررسی روند ارائه خدمات صحی وارد ولایت هرات شد

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه کشور که به ولایت هرات سفر نموده است همراه با داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات شب گذشته از چگونه گی عرضه خدمات صحی را در شفاخانه شفاخانه کوید 19 شیدایی از نزدیک بررسی نمودند.

سرپرست وزارت صحت عامه ضمن بررسی عرضه خدمات صحی در این شفاخانه، به مسئولان ادارات مربوطه هدایت داد تا در راستای عرضه خدمات صحی و رفع چالش ها بیشتر تلاش نمایند.

داکتر نوراحمد حیدر معاون مقام ولایت هرات و مسئولین اداره صحت این ولایت، چالش های صحی ولایت هرات را با سرپرست وزارت صحت عامه شریک نموده و خواهان توجه بیشتر رهبری این وزارت در زمینه رفع این چالش ها ورسیده گی به بهبود وضعیت بیماران مبتلا به کرونا شدند.

معاون مقام ولایت در نشست با سرپرست وزارت صحت عامه، خواهان افزایش بستر و تیم های نرسنگ، ساخت اکسیجن پلنت یا مرکز تولید اکسیجن در شفاخانه شیدایی و ایجاد هماهنگی بیشتر از طریق وزارت خارجه برای واردات بیشتر اکسیجن گردید.

سرپرست وزارت صحت عامه در حالی به ولایت هرات سفر میکند که موج سوم کرونا در ولایت هرات در حال گسترش است و روزانه بیش از ده نفر از اثر این ویروس وفات در هرات جان شان را ازدست میدهند.

#معاونیت-مقام-ولایت-هرات
#مقام-ولایت-هرات
#اداره-مستقل-ارگانهای-محلی

خبرهاگزارش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *