رئیس جدید اداره اطلاعات و فرهنگ هرات امروز به همکاران اش معرفی گردید


رئیس جدید اداره اطلاعات و فرهنگ هرات امروز به همکاران اش معرفی گردید

تواب مبارز براساس حکم مقام عالی ریاست جمهوری کشور امروز با حضور داشت معین امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ، معاون مقام ولایت هرات، رئیس اسبق اطلاعات و فرهنگ، آمرین، مدیران، فرهنگیان، نویسندگان و اهل رسانه طی مراسمی به همکاران‌اش معرفی شد.

داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات تغیر و تبدیلی‌ها را امر معمول دانسته از زحمات و خدمات آریا رئوفیان برای حفظ ارزش‌های فرهنگی در هرات ابراز قدردانی کرد و به رئیس جدید این اداره تبریک گفت.
معاون مقام ولایت هرات با بیان اینکه در گوشه گوشه شهر هرات یک آبده تاریخی، آثار باستانی، یک شاعر، نویسنده و فرهنگی می‌باشد، از رئیس جدید اطلاعات و فرهنگ خواست تا تلاش کند که زمینه حمایت از هنرمندان، فرهنگیان و حفظ آبده‌های تاریخی را در هرات بیشتر فراهم سازد.

ادریس الکوزی معین امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ نیز در این مراسم از زحمات و تلاش‌های آقای رئوفیان به نیکی یاد کرده ابراز امیدواری کرد که در آینده از تجارب شان استفاده خواهیم کرد.

معین جوانان این وزارت تاکید کرد که رهبری وزارت متعهد است تا در پیش‌برد فعالیت‌ها و حفظ ارزش‌های فرهنگی اداره اطلاعات و فرهنگ هرات را حمایت کند.

آریا رئوفیان رئیس اسبق اداره اطلاعات فرهنگ این ولایت هم ابراز خرسندی کرد که خوشبختانه مسئولیت ارزش‌های فرهنگی این شهر به جوان توانمندی سپرده شده است.

عبدالتواب مبارز رئیس جدید اطلاعات و فرهنگ هرات با قدردانی از حسن اعتماد مقام عالی ریاست جمهوری، ایجاد شورای عالی فرهنگی، طرح دیدگاه واضح و شفاف، دیجیتال‌سازی آبده‌های تاریخی، رفع چالش‌های رسانه‌ای و رشد امور رسانه‌ای، ارتقا ظرفیت جوانان، توسعه فرهنگی و مرمت آبده‌های تاریخی را از اولویت‌های کاری‌اش عنوان کرد.

#معاونیت-مقام-ولایت-هرات
#مقام-ولایت-هرات
#اداره-مستقل-ارگانهای-محلی

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *