دیدار معاون مقام ولایت هرات با هیئت تفتیش داخلی وزارت دولت در امور رسیده گی به حوادث طبیعی


دیدار معاون مقام ولایت هرات با هیئت تفتیش داخلی وزارت دولت در امور رسیده گی به حوادث طبیعی

همزمان با اینکه به سلسله توزیع کمک‌های نقدی برای بازمانده‌گان شهدا و متضررین حوادث طبیعی ولایت هرات برای 7 فامیل پول نقد توزیع گردید.

هیئت تفتیش داخلی وزارت دولت در امور رسیده گی به حوادث طبیعی در دیدار با داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات هدف سفر شان به ولایت هرات را بررسی کارکردها و فعالیت های دوساله ریاست آماده گی و مبارزه با حوادث طبیعی عنوان نمود.

معاون مقام ولایت هرات، بررسی فعالیت های ادارات را در جهت اصلاح کارکردهای آنان و بهبود روند ارائه خدمات موثر خوانده، تاکید نمود که ریاست مبارزه با حوادث از جمله ادارات یست که در خط اول کمک رسانی به متضررین حوادث طبیعی قرار داشته است.

معاون مقام ولایت با بیان اینکه خشک سالی و جنگ در ولایت هرات باعث متضرر شدن مردم شده؛ خواهان توجه بیشتر وزارت دولت در امور رسیده گی به حوادث به متضررین این حوادث شد.

معاون مقام ولایت حین توزیع کمک‌های نقدی، ضمن بیان تسلیت به فامیل های شهدا، ابراز امید واری نمود که این کمک ها بتواند مشکلات این خانواده ها را تا حدی رفع نماید.

این کمک برای 5 فامیل شهید و 2 زخمی که برای فامیل های شهدا مبلغ پنجاه هزار افغانی و زخمی ها حوادث طبیعی 25 هزار افغانی از سوی ریاست آماده گی با توزیع گردید.

#معاونیت-مقام-ولایت-هرات
#مقام-ولایت-هرات
#اداره-مستقل-ارگانهای-محلی

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *