کرونا در کمین است؛ در ایام عید مواظب خود و خانواده های تان باشید


کرونا در کمین است؛ در ایام عید مواظب خود و خانواده های تان باشید!

در نخست صميمانه ترين تبريكات و تمنيات نيك خويش را به مناسبت حلول پر ميمنت و مبارك عيد سعيد قربان، خدمت هموطنان رنج ديده، سربازان شجاع و قهرمان امنیتی و شهروندان عزیز هرات باستان عرض میکنم.

درحالیکه روزهای عید رامملو ازخوشی ،سلامتی وتندرستی برای تمام شهروندان عزیز کشورما آرزو دارم، از همه هموطنان عزیز کشورم تقاضامندم تا بخاطر در امان ماندن از ویروس کرونا و مرض تب خون دهنده در این ایام مبارک توصه های صحی را رعایت نموده و از رفتن به خانه‌های همدیگر، دست دادن، روبوسی و بغل کشی و در هنگام ذبح حیوانات از دستکش استفاده نمایند.

بدون شک عید سعید قربان یاد آورفداکاری بندگان الهی در راه تعالی و تکامل انسانی است که یکی از مصادیق آن دفاع از ارزش ها و عمل به مسئولیت های جمعی و فردی میباشد که باید در کنار هم بایستیم و مسئولیت های خویش را در قبال حمایت از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، وحدت ملی و مهین خویش ادا نمایم.

از بارگاه ایزد لایزال استدعا دارند تا به برکت طاعات، عبادات و قربانی‌های بی‌شمار، عید قربان امسال را مملو از خوشی‌ گردانیده، سایه شوم جنگ، مشکلات ناشی از مرض کرونا و سایر نابسامانی‌ها را از کشور ما دور ساخته و خورشید صلح و سلامتی افق‌های حیات ما را نورانی سازد.

به امید صلح، همبستگی و آرامش در سراسر کشور عزیزمان افغانستان

با عرض حرمت
داکتر نوراحمد حیدری
معاون مقام ولایت هرات و مسئول کمیته ولایتی مبارزه با کرونا

پیام های تبریکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *