جلسه کمیته مبارزه با حوادث و حالات اضطرار؛ تلاش اداره محلی هرات در جهت کمک رسانی به آسیب دیدگان ناشی از جنگ اخیر در این ولایت


جلسه کمیته مبارزه با حوادث و حالات اضطرار؛ تلاش اداره محلی هرات در جهت کمک رسانی به آسیب دیدگان ناشی از جنگ اخیر در این ولایت

کمیته مبارزه با حوادث و حالات اضطرار به ریاست داکتر نوراحمد حیدری معاون مقام ولایت هرات با حضور روسای و نماینده گان ادارات عضو این کمیته تشکیل جلسه داد و در آن روی چگونه گی رسیده گی به زخمی ها در شفاخانه ها و کمک به آسیب دیده گان و بیجاشده گان ناشی از جنگ های اخیر هرات صحبت گردید.

معاون مقام ولایت هرات با بیان اینکه هلال احمر و صلیب سرخ در کنار ریاست صحت عامه نقش مهم در راستای رسیده گی به مجروحین در خط نخست جنگ را دارند، بر ایجاد تیم های مشخص از سوی هلال احمر جهت رسیده گی مجروحین و همکاری با تیم های صحی تاکید نمود.

آقای حیدری در ادامه بر رسیده گی و کمک به آسیب دیده گان و بیجاشده گان به صورت عاجل تاکید نموده و به ریاست های مهاجرین، مبارزه با حوادث و اقتصاد هدایت داد تا در این قسمت علاوه بر بسیج منابع خودشان، در قسمت جلب کمک های موسسات همکار تلاش نمایند.

معاون مقام ولایت، همکاری و کمک همه مردم هرات با آسیب دیده گان و بیجاشده گان را یک ضرورت دانسته و از همه اقشار مردم خواست تا در شرایط کنونی به اندازه توان خود با بخش های امنیتی، صحی و مردم همکاری نمایند.

در این جلسه روسا و نماینده گان ادارات به شمول صحت عامه، اقتصاد، مبارزه با حوادث، انکشاف دهات، زراعت، امور مهاجرین، هلال احمر، مستوفیت و کارشناس مبارزه با حوادث مقام ولایت دیدگاه و نظریات خود را مطرح نمودند.

#معاونیت-مقام-ولایت-هرات
#مقام-ولایت-هرات
#اداره-مستقل-ارگانهای-محلی

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *